Mobilní dřevostavba vypadá s pergolou či jiným typem přístřešku mnohem lépe

Když si necháte přistavit na vaši parcelu mobilní dřevostavbu, bude na první pohled patrné, že jde o montovaný objekt kdesi ve výrobní hale, a že se jedná o mobilní dům, rozpozná prakticky každý. To se však může velmi rychle změnit, a po určité době, pokud k sobě pozvete na návštěvu někoho, kdo nesledoval pokládání dřevostavby na základovou desku či betonové piloty, může se dotyčná návštěva domnívat, že bydlíte v nízkoenergetické stavbě luxusního vzhledu za drahé peníze.

zahradní altán

Některé dřevostavby jsou skutečně propracované do posledního detailu, takže jde o bydlení velmi komfortní a navíc nízkonákladové, ale přece jen jim cosi schází – přístavby, terasy a přístřešky.

Přístřešky u mobilních dřevostaveb Pergoly Trutnov mohou mít podobu všelijakou, počínaje zastřešeným stáním pro osobní vozidla a konče pergolou, altánem či prostornou terasou a bazénem. Možností je v tomto směru celá řada a velkou výhodou mobilních domů s dřevěným opláštěním je právě možnost doplnit je další dřevěnou konstrukcí ve shodné barvě lazury, anebo naopak v povrchové úpravě velmi kontrastní.

přístřešek u mobilní dřevostavby

Na zahradě trávíme většinu volného času

Lidé, žijící na venkově, tráví od jara do podzimu většinu času venku, když už ne na vlastní zahradě, tak alespoň mimo objekt. Jestliže zrovna neprší a nenutí nás to být pod střechou, nemáme důvod být tu uzavření a raději se pohybujeme na čerstvém vzduchu a jsme více v kontaktu s okolní přírodou. Značnou výhodou pak je, máme-li kde spočinout při sázení rostlin, sekání trávníku, stříhání živého plotu či sklizni meruněk, a máme-li si kde vypít svou kávu – v poklidu, a klidně i vestoje. Pod pergolou nebo na otevřené terase je to vždy lepší, než na volném prostranství, přístřešky totiž navozují pocit sounáležitosti s obytnou zónou a připadáme si tu více „uzemněni“.

Až k vám tedy zavítá návštěva, posaďte ji pod pergolou na dřevěnou či plastovou židli zahradního nábytku, ať si také s vámi užije tu poklidnou atmosféru, kterou neznají lidé žijící ve městech, tedy ti, co nemají k dispozici ani chatu či chalupu pro víkendové pobyty.