Nejžádanější produkt

Garážová vrata mnohdy dokážou zamotat hlavu nejednomu uživateli. Není ani divu, vždyť trh nabízí tolik možností a provedení, že je skutečně z čeho vybírat. Asi nejčastější volbou jsou takzvaná sekční vrata. Jsou vlastně rozdělena na několik vzájemně propojených částí, kterým se říká sekce. Ty jsou opatřeny pružinami a tento systém tak umožňuje zajíždění vrat. Přirozeně je k tomu vedou vodící kolejnice, takže jejich naplánované zajíždění je naprosto bezpečné. Jen uživatel si zvolí, kterým směrem se budou posouvat, zdali nahoru nebo do boku. Ať je to tak nebo onak, nezabírají v garáži žádné velké místo, což je velká výhoda. Snad problém by mohl být u klenuté garáže, tady se moc vybírat nebude a volba bude zcela jasná, jedině do boku.připraveno na garážová vrata
Co na nich oceníme:

  • Mají velmi dobrou zvukovou izolaci, tudíž při práci si lze pustit klidně reproduktory na plný pecky. Díky dobré akustice to bude jak na koncertě a klidně si můžeme i zazpívat.
  • Oceníme tepelněizolační vlastnosti, které jsou skutečně ověřené a dosahují nejlepších výsledků.
  • Jak bylo již uvedeno, tak nepotřebují tolik místa, tudíž mají minimální nároky.
  • Sekční garážová vrata cena just-doors.cz je sestavená přesně na míru podle požadavků a potřeb uživatelů. Přirozeně v kalkulaci je třeba promítnout ovládání nebo jiné doplňky, které usnadní užívání.
  • Mají i více poloh na otevření. Pokud chce jenom někdo projít, tak si je může otevřít pouze na průchod. Nebo to vyřešit pořízením sekčních vrat s dveřmi.
  • Vysoká mechanická odolnost je dalším plusem a ta skutečně musí být, jelikož se garážová vrata budou používat pravidelně.
  • K tomu se úzce váže údržba, kdy je třeba dbát na správné promazání, které nám zaručí bezproblémový chod vrat.

garážová vrata do oblouku a s okénky
Veškerá garážová vrata se dají ovládat dálkově, což značí komfort a svým způsobem i radost, když je venku skutečně škaredě, deštivo, mlhavo, mrazivo nebo když se začnou snášet sněhové vločky. Se sekční garáží jsme naprosto v pohodě.