Online učení

Pamatuji si, jak jsem dostala svůj první počítač. A byl docela pěkný. Navíc už byl takový ten velký.  A jsem ráda, že jsem se narodila do té doby, kdy už počítač byl úplně normální. Pamatuji si ale taky na dobu, o které mi vykládala maminka. Maminka se narodila v roce sedmdesát a v té době ještě logicky žádný počítač nebyl. Tedy sice byl počítač, ale ne u nás. My jsme měli počítač opravdu až později. Teď nevím, kdy přesně to bylo, ale já si to pamatuji, jak můj počítač vypadá. Je takový docela trošku velký černý. A já jsem s ním byla opravdu nadšená a moc spokojená. A já jsem měla tu výhodu, že už jsem něco na počítači uměla. Protože ve škole jsem už v té době měla tři roky informatiku. Takže tři roky jsem uměla zacházet s počítačem a bylo to opravdu perfektní a praktické.

Se synem často sledujeme online filmy.

Takže jsem nebyla doma hloupá. Věděla jsem, jak počítač zapnout a jak udělat na něm nějaké jednoduché úkony. Byla jsem ráda, že maminka to vůbec neuměla. Takhle jsem si mohla dělat úplně co chci. A byla jsem ráda, že moje maminka se mě ptala na různé informace o počítači. A vůbec neslyšela nikdy o webové stránce nevěděla, co je to www stránka. A tak jsem jí to všechno vysvětlila.

Online svět je normální.

Musím říct, že je opravdu příjemné radit vlastním rodičům. Nicméně ale se to taky pak jednou otočilo. Maminka mi zase pomáhala s angličtinou, kterou jsem já nechápala. A moje maminka potom přišla na to, že se můžu učit na webové stránce angličtinu. Musím říct, že to byl opravdu skvělý tah a nevěděla jsem to. Vůbec mě to nenapadlo. A teď jsem tohle udělala. A myslím, že díky webové stránce rozumím hodně dobře anglicky. Můžete to taky zkusit. Nyní totiž vím, že je vážně prima se učit online na webové stránce. V dnešní době to dělá opravdu už skoro každý a někdy jsou už i online výuky zcela běžné. Jen se to dobře naučit a pochopit.