Potřebujete přibrat na váze? Pomohou Vám mléčné produkty


Mléko
Samotné mléko je pro naše tělo i celý organismus velice prospěšné, pokud tedy netrpíte alergií nebo intolerancí. Doporučuje se pít mléko spíše polotučné a můžete si ho dopřávat každý den. Je dokázáno, že konzumace mléka přispívá ke zvýšení svalové hmoty, tak se nebojte a klidně si domů nakupte celý karton do zásoby.
mléko a slunečnice.jpg
Jogurty s vysokým obsahem bílkovin
Pokud máte rádi jogurty, budete nadšení, ale dávejte pozor při výběru. Není jogurt, jako jogurt. Vybírejte jen ty opravdu kvalitní s vysokým obsahem bílkovin a nižším obsahem tuku. Ideální jsou i tvarohové a smetanové jogurty nebo přímo tvaroh, který si můžete ochutit třeba marmeládou.
dezert s ovocem.jpg
Sýry
Velmi dobrými pomocníky pro nárůst svalové hmoty jsou i sýry, a to všeho druhu. Ideální je např. mozzarella nebo sýr Cottage, který Vašemu tělu dodá přesně to, co potřebujete. Také do svého jídelníčku můžete zařadit tvrdé sýry Eidam nebo Goudu s nižším obsahem tuku.

Které další produkty Vám pomůžou zdravě přibrat
Další důležitou potravinou je určitě kvalitní maso, ať už kuřecí nebo krůtí a můžete si ho dopřávat ideálně dvakrát denně. Ryby, vejce a luštěniny Vám dodají další důležité látky, pro to, aby se Vaše váha šplhala směrem vzhůru. V neposlední řadě si nezapomeňte dopřát i nějakou tu dobrotu v podobě kvalitní hořké čokolády, oříšků nebo smetanové zmrzliny. Svůj jídelníček také obohatíte ovocem i zeleninou, která dodá Vaši svačinkám to pravé.
chřest a steak.jpg
Jak vydržet?
Nejdůležitější je, však Váš plán dodržet. Pokud už předem víte, že s tím budete mít problém, možná Vám pomůže napsat si orientační jídelníček předem. Ten si pak můžete vyvěsit třeba na lednici kde ho nikdy nepřehlédnete. Pokud zapomínáte během dne jíst, nastavte si do svého mobilu upomínky. Hlavní je jíst co nejvíc kvalitních potravin a pokud možno co nejčastěji, i osmkrát denně. Samozřejmě nesmíte zapomenout na cvičení alespoň třikrát týdně. Pro začátek zkuste klasické posilování břicha a nohou, časem můžete zařadit i běh. Uvidíte, že výsledky budou ohromné.