Co pro muže představuje jeho partnerka


Žena není jen kus krásného těla

Odpovědět na otázku, co vás vlastně na vaší partnerce přitahuje, není snadné, protože do hry vstupuje mnoho atributů lidské osobnosti. Rozhodně se nejedná pouze o velikost ňader a šíři boků nebo modré oči, jde tu zejména o kvalitu nesmrtelné duše, tedy morální vlastnosti. A právě zde platí nepsané pravidlo, že čím je žena vyšších morálních kvalit (pozor, nepleťte si úroveň vzdělání či inteligenci s morálkou), tím lze očekávat kvalitnější vztah na všech úrovních. Ženy laskavé, vstřícné, empatické, milující, otevřené a srdečné zásobují svého partnera energií mnohem víc, než ty ostatní, a díky tomu je také méně pravděpodobné, že onemocní ztrátou erekce.

dívka ve svetru

A pokud se tak stane, například v důsledku stresu, emočního vypětí či nevhodné stravy, není pro ně partnerovi naservírovat léčivé přípravky přírodního charakteru, například Kotvičník zemní či Macu peruánskou, namísto Viagry bez receptu Erectmax. Mimochodem, pořízení Viagry bez vyjádření lékaře je velmi riskantní pro její vedlejší účinky.

dívka v plavkách

Tělesná a duševní rozkoš se musí doplňovat

Zcela záměrně se zde chceme ponořit hlouběji do problematiky sexuality, protože je velmi škodlivé, pokud ji lidé správně nepochopí. Neměla by se totiž přehoupnout do obou extrémů, tedy jak do situace, kdy muže zajímá pouze krásné ženské tělo, anebo naopak, kdy jej zajímá pouze kvalita vnitřní (duchovní), ale o tělesnou rozkoš nejeví zájem například kvůli různým dogmatům a předsudkům získaným z náboženství, z negativních výchovných metod, ze stydlivosti atp.

Sexualita spočívá na vyjádření radosti z komplexní bytosti, tedy z duševní a tělesné, proto se nebraňte laskání ženských bradavek, vagíny, ale i jiných částí těla, které jsou považovány za erotogenní zóny, například bříško a pupík, hýždě, podkolenní jamky, kotníky a chodidla, krk, zátylek či dokonce ušní lalůčky.