Je rychlejší


Dřevostavby jsou velice populární v USA. Tam jsou to nejrozšířenější domy a to hlavně v místech, kde dochází k častým tornádům a jiným přírodním katastrofám. Dřevostavbu lze dokončit za pár týdnů, kdežto stavba zděného domu často trvá minimálně několik měsíců. Pokud je počasí přejícné a neprší, je možné dřevostavbu dokončit opravdu velice rychle. Pokud potřebujete mít svoje vlastní bydlení, můžete si ho nechat postavit od nás.

Stavíme dřevostavby na klíč – bungalov enerdomy může být hotový rychle a může být váš za dobrou cenu. Naše nejlevnější domy stojí od 3 milionů korun včetně daně a výš. Díky nám bydlí ve svém domě spousta lidí a i mladých rodin, které by si jinak vlastní bydlení postavit nedokázaly. Stavba svépomocí je dnes celkem rozšířený trend, ale ne každý má odvahu a možnost si dům postavit vlastníma rukama. Ten kdo je nemá si většinou hledá firmu, která mu dům postaví právě na klíč. Je to jednoduchý způsob jak mít postaveno rychle a bez problémů.

projekt domu

Proč si vybrat dřevostavbu?
Především právě proto, že je postavená za chvilku. Nemusíte se jí bát, v dnešní době se k její montáži používají moderní materiály, které umožní bezpečné bydlení a rychlou výstavbu. Základy jsou klasické, jinak to ani nejde, ale zbytek domu je smontovaný ze dřevěných profilů a OSB desek. Uvnitř stěn najdete izolaci, která zajistí, že domem nebude slyšet všechno, co se v něm bude odehrávat.

klíče od domu

Pro svoje klienty jsme připravili celou řadu typových projektů. Každý je jiný a všechny můžeme postavit nejen jako zděný dům, ale i jako dřevostavbu. Každý projekt si můžete prohlédnout a podle projektu se rozhodnout, zda vám bude vyhovovat stávající podoba a dispozice, a nebo budete chtít projekt upravit podle svých potřeb. A proč si vybrat nás? Protože naši klienti jsou s námi maximálně spokojení – dodržujeme termíny a klíče dostanete včas.