Kvalitní jablečné pyré? My vám za kvalitu ručíme!


Máte rádi pyré https://eshop.koldokol.cz? A co takové, které vám připomene vůni jablek? Červená a šťavnatá, plná vitamínů a minerálu? Že takové chcete? Tak zavítejte k nám! Už jste ochutnali někdy domácí pyré? Které se jen na jazyku rozplyne a zanechá tak úžasný pocit? Pokud jste odpověděli záporně, tak jsme pro vás připravili naše jablečné pyré s jahodami, které vám zajisté bude chutnat. Naše sady, ze kterých sbíráme naše chutná, vynikající, bio jablka jsou jedny z těch, která nejsou stříkaná. Ano čtete správně.

bioláda

Naše výrobky jsou v BIO kvalitě, a proto se s nimi také můžeme chlubit. Navíc, když k tomu ještě přidáme sesbírané, voňavé a sladké jahody, tak se po našem pyré jen zapráší. Nevěříme tomu, a chtěli byste se sami přesvědčit? Nebo toto pyré zakoupit svým dětem? Pak neváhejte a zakupte tento náš výrobek, který je s láskou dělaný. Naše příroda nám dává své dary, které jsou v té nejlepší kvalitě, a my toho využíváme. Proto se snažíme být v souladu s přírodou, protože kdo jiný pro nás má nachystané takové dary, které prospívají našemu tělu, a pomáhají nám v boji proti různým nemocím, protože si dlouhodobě naše tělo drží velmi dobrou imunitu. Pakliže máte navíc rádi domácí marmelády, a nevyzkoušeli jste tu naší z arónie, tak to jste hodně zameškali.

pyré

A co je to ta arónie? Určitě jste někdy slyšeli o jeřábu ptačím, který má velmi dobré účinky na naše zdraví. Ženám pomáhá při menstruační potížích, a navíc je plný vitamínů, minerálu a dalších látek. Pakliže jste zavítali na náš e-shop, mohli jste také zahlédnout nejen tyto výrobky o kterých tu nyní píšeme, ale také křupání, zdravý špajz atd. Pokud navíc máte v rodině nebo ve svém okolí osobu, která je citlivá a nutně shání přírodní kosmetiku, tak my vám jí mile rádi pošleme. Nemusíte se ničeho bát, protože přírodní kosmetika je přece z přírody, a příroda nám nechce uškodit. Proto moc dlouho neváhejte a navštivte nás, a udělejte si pořádnou zásobu ať už zdravého mlsání pro vaše ratolesti nebo i pro vás.