Březová voda – elixír zdraví


Březová voda není žádnou novinkou. Známá byla již našim předkům, ovšem její zcela jedinečné a blahodárné účinky jsou doloženy vědeckými studiemi až dnes. I přes všechny její výhody není ale zase tak rozšířenou záležitostí, jak by si zasloužila. Do budoucna by tomu mohlo být ale zcela jinak. Dokonce by mohla z žebříčku shodit oblíbenou kokosovou vodu.

Voda v lahvičce

Její sběr je totožný se sběrem kanadského tekutého zlata, kterým není samozřejmě nic jiného než javorového sirup. Do kmenu mladé břízy se na jaře navrtá otvor https://www.podnikatel.cz/zakony/zakon-o-rovnem-zachazeni-a-o-pravnich-prostredcich-ochrany-pred-diskriminaci-a-o-zmene-nekterych-zakonu-antidiskriminacni-zakon/f3987696/ pod něž se připevní nádoba, do které následně pozvolna začne vytékat tento blahodárný mok. Problém, který by vám ale mohl překazit plán o domácí bio březovou vodu je ale ten, že k abyste ji mohli sbírat musíte mít povolení od vlastníka lesa. Pokud byste jej totiž neměli a nachytali vás, mohla by vás voda vyjít mnohonásobně dráž než v obchodě.

Nápis detox

Tato finanční investice se ale rozhodně vyplatí. Peníze se vám vrátí v podobě detoxikace organismu od usazených toxinů, což ženám pomáhá například v boji proti nenáviděné pomerančové kůži, snížením nezdravého LDL cholesterolu nebo posílením imunitního systému, díky čemuž budete zdraví jako rybičky. Užívat by ji měly také osoby s močovými kameny, potížemi s ledvinami nebo s problémy týkajících se neplodnosti. Vybírejte si ale vodu, která je čistá a nejsou do ní přidávány cukry a další dochucovadla. Nemusíte se bát toho, že by se voda nedala vypít. Pokud jste toho názoru jistě budete nadšeni a mile překvapeni tím, že má příjemnou osvěžující a sladkou chuť, což ji také dělá vhodnou do horkých letních dní.

Fitness žena

Hojně využívána je také v kosmetice, a to především v prostředcích určených na vlasovou péči. Březová voda nejenže vlasy celkově regeneruje, vrací jim ztracenou pružnost a lesk ale jako bonus také zabraňuje rychlému maštění a vzniku lup. V tomto ohledu tak na plné čáře poráží i luxusní kosmetické výrobky, které často ani nemají takový účinek, jaký inzerují.