Nebankovní americká hypotéka pro lidi i v registru

Americká nebankovní hypotéka může Vám vyřešit finanční situaci a to rychle bez žádného papírování. Můžete dostat finanční prostředky až do výše 4 milionu korun a to i v případě, kdy jste zapsaný v registru, tudíž pro banku problémový. Dobu splácení americké hypotéky si určujete sami, maximálně to je však 20 let.

Nebankovní hypotéka – peníze na cokoliv

Nebankovní hypotéky bez registru jsou tzv. neúčelový úvěr, který má v zástavě nemovitost a nabízí vám levné peníze úplně na cokoliv. Obvykle se tento produkt, nazývá také jako americká hypotéka, tento produkt mají ve svém portfoliu jak banky, tak i nebankovní společnosti. Americkou hypotéku můžete získat rychle a také to lze vyřešit online bez žádného papírování a neustálého chození na pobočku.

Žádost se posuzuje individuálně, tudíž můžete peníze získat i vy, kteří jste například zapsáni v úvěrovém registru dlužníku. Vzít si můžete peníze do výše až 4 miliony korun a dobu splácení si rozvrhnout až na 20 let. Výši splátky si vyberte tak, abyste jí zvládli splácet a nezatížila váš finanční rozpočet.

lupa a domky

Zajištění nebankovní americké hypotéky

Jak je tomu u každé hypotéky, i nebankovní, tak i americká hypotéka je zajištěna zástavou nemovitostí, která je buď ve vašem vlastnictví či ve vlastnictví rodiny, přátel, přítele nebo klidně obchodního partnera. Jestliže máte už na vaší nemovitosti zástavu od nebankovní společnosti či je na nemovitost nařízená exekuce, nemějte obavy! Vyřešíme to tak, že všechny tyto dluhy vyplatíme a zařídíme vám o dost nižší splátku.

manželé a obraz

Výhody nebankovní americké hypotéky

  • Nižší úrok a RPSN po celou dobu splácení
  • Nemusíte platit odhad nemovitosti a všechny poplatky předem
  • Smlouvy lze zaslat dopředu k jejich řádnému pročtení a posouzení
  • Nemovitost lze během splácení hypotéky kdykoliv prodat
  • Každý měsíc vedení úvěrového účtu zdarma