Proč lidé tolik milují laser game Prague

Individuální životní styl – lidé jsou různí a neexistuje žádný spolehlivý mechanismus, který by je rozdělil do patřičných škatulek – tak jak by si to mnozí přáli pro snazší identifikaci. Právě uniformita je jednou z vlastností, které se přírodním zákonům vymykají, přesto se v některých ohledech využívala především v minulosti. Uniformovaný voják totiž plní příkazy velení a to vyhovovalo ve své době strůjcům různých válečných konfliktů počínaje bojem o moc a konče zabíráním území. V současné době se však uniformní životní styl příliš nenosí (až na výjimky) a každý se snaží spíše vyniknout jako individualita. Tomu se také přizpůsobuje herní modus všech moderních počítačových her a pochopitelně i reálných bojových střetnutí v aréně paintballu nebo v tzv. laser game Prague. Individuální schopnosti, byť ve skupině hráčů, jsou tím hlavním důvodem, proč zájemci oblékají speciální vesty, berou do rukou pistole a kanóny a cítí se jako skuteční bojovníci.

DSC8138

Lepší než posilovna – jestliže zrovna příliš nemusíte ty upocené činky a pižmo v sálech nabitých mučidly, a zároveň potřebujete shodit nějaké to kilčo navíc, vydejte se na výpravu za poznáním do hlubin potemnělé střelnice. Abyste se mohli do hry aktivně zapojit, musíte být neustále v pohybu a ve střehu, jestliže tedy chcete prokázat alespoň snahu o „pomyslné“ přežití v dešti světelných střel. Pouhých 12 minut vás vyčerpá natolik, že stačí několik pravidelných návštěv arény a ručička na váze bude spolehlivě klesat.

labyrint (33)

Oslavy a kolegiální recese – v souvislosti s moderním pojetím některých pracovišť se lidé snaží více se sblížit i po neformální stránce. Přispívá to k lepším profesním vztahům, práce pak více naplňuje a projeví se to i na pracovní výkonnosti. K tomu, abyste se lépe poznali, nemusíte chodit do hospody, kde se většinou jen žvaní, ale zkuste se odvázat nějakým sportem. Společný cyklistický výlet, vodácká výprava, horolezecké turné anebo boj v uzavřené aréně vás stmelí mnohem více.