Úniková hra plná zábavy

Každý by měl mít ve svém životě nějaký koníček, nebo činnost, která ho naplňuje, nebo alespoň baví. Pokud mezi takové lidi patříte a uvítáte každou zábavu, co přijde, určitě byste měli vyzkoušet únikovou hru Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/.

hra

Úniková hra je určena pro všechny věkové kategorie nad 15 let, mladší jedinci mohou pouze s doprovodem dospělého. Hra je určena od 2 do 5 hráčů a užije, jsi jí snad skoro každý, kdo má rád dobrodružství. Úkolem hry je vyřešit záhadu, která se v příběhu stala a to v co nejkratším časovém limitu. Na vyřešení budete mít 75 minut, při čemž budete řešit hádanky, logické úkoly, rébusy, ale také budete muset spolupracovat a navzájem si pomáhat.

Tato hra také patří mezi oblíbené dárky k narozeninám, či k jiné významné události. Pořádají se zde také teambuildingy, nebo firemní večírky. Zaměstnanci se zde navzájem poznají a užijí si zde spoustu zábavy. Mimo práci také poznáte, jak se lidé chovají mimo práci a také jak mezi sebou dokáží spolupracovat. Třeba právě po zahrání únikové hry, si rozmyslíte, kteří lidé by spolu měli nadále ve firmě spolupracovat. Třeba právě Váš kolega, se kterým nevycházíte, bude přeřazen za někým jiným, se kterým si dokonale rozumí a vy dostane také lepšího parťáka. Ať už to bude jakkoliv, účelem hry bude pobavení pro všechny zaměstnance a hlavně skvělá atmosféra, kterou zde zažijete.

hra (2)

Samozřejmostí je také rezervační systém, který je nutno vyplnit, aby Vám daný čas, či termín nikdo nevyfoukl. Můžete zde také zakoupit dárkový poukaz, ke kterému můžete koupit také elegantní krabici, která hru bude představovat.

Pokud tedy nevíte, co dělat místo válení na gauči, vezměte partu přátel a vyrazte vstříc dobrodružství. Zaručeně si zábavu užijete a možná vezmete i svojí rodinu příště sebou.