Vyšperkujte svoje auto

Luxusní automobil je něco, co si může dovolit jen hrstka z nás. Avšak i obyčejné auto z druhé ruky může být přepravním prostředkem plným pohodlí. Stačí k tomu pár vychytávek.

Tónování oken

Protisluneční fólie na okna jsou praktickou vychytávkou, kterou můžete v rozumné cenové relaci vlastnit i vy. K čemu slouží? Jednoduše tlumí sluneční záření, čímž nejenže zamezí tomu nepříjemnému mhouření očí při řízení, rovněž vás chrání před skleníkovým efektem, který začne působit když je vaše auto dlouho vystaveno slunečním paprskům. Pořídit si je můžete například u specializovaného prodejce NanoFilms.

Vyhřívaná sedadla

Nemusíte vlastnit drahé auto, abyste mohli i v nejmrazivějších dnech sedět v teple. Stačí si pořídit speciální potahy na autosedačky s vyhříváním.

malé červené auto

Potah na volant

Loupe se váš volant? V létě pálí a ruce se nám na něm potí? V řádu stokorun si pořídíte funkční potah na volant, mnohdy i se skvělým designem, například plyšový nebo se vzorem vašeho oblíbeného sportovního týmu.

Řadící páka

Další věcí, kterou můžete vylepšit v interiéru svého automobilu je řadící páka. Koupit si můžete rukojeť v jakémkoliv designovém provedení. Pokud chcete něco mírnějšího, zkuste jen změnit barvy, nebo nějaký ten vzor. Máte-li fantazii, vybírat lze ze spousty bláznivých a stylových nápadů. Jako například rukojeť ve tvaru lebky, kulečníkové koule, nebo golfového míčku. I tyto vychytávky lze pořídit do 500Kč.

Vlastní SPZ

Můžete si dokonce nechat navrhnout vlastní SPZ značku, například vtipnou hlášku, jméno, nebo oblíbené číslo. Nezapomeňte ji však registrovat.

žena v autě

Dbejte na pořádek

Udržujte své auto v pořádku, pravidelně jej uklízejte a čistěte. Bude vypadat mnohem lépe. Nezapomínejte ho pravidelně umývat. Nemusíte platit za drahou myčku, ani zmatkovat na ulici před domem. Zkuste ruční automyčku, kde si auto sami umyjete i navoskujete za pár drobných.

Nezapomínejte se o své auto dobře starat a pravidelně jej brát do servisu. Nemusíte za něj utratit statisíce, aby udělalo dobrou službu.