Zip sáčky na cestách ocení každý

Uzavíratelné zip sáčky vám mohou posloužit na dovolené stejně, a možná, že ještě lépe, než doma.

Vodácká akce

Vodáci se neobejdou zejména bez lodního vaku nebo plastového barelu, kam ukládají své věci, aby se v průběhu plavby nenamočily, ale i uvnitř vaku či barelu potřebujete mít perfektní přehled, co se nachází uvnitř. Právě tyto nádoby jsou natolik nepřehledné, že např. hledáte-li ráno čisté ponožky, musíte obsah barelu nebo pytle vysypat někam stranou. Při tom se ale může něco poztrácet nebo zašpinit, proto ukládejte většinu předmětů do zipových sáčků. Ty chrání uložené věci dokonale, navíc tím získáte větší přehled, když vše tematicky roztřídíte a sáčky popíšete. Můžete to udělat i tak, že ke každému sáčku přilepíte nebo navážete tkaničku se štítkem, kde popíšete, co je uvnitř, a konec tkaničky se štítkem umístíte na okraj barelu či lodního vaku s tím, že může přečnívat ven. Když budete něco potřebovat vyprostit, stačí pak otevřít nádobu a zatáhnout za dotyčnou šňůrku a vytáhnout ven příslušný zip sáček.

zralé kaštany

Pobyt na horách

Sběr semen – pobyty na horách jsou pro trávení dovolené vhodné po celý rok, můžete tu prožít i krásný týdenní pobyt na podzim, a budete-li mít štěstí na úrodu plodů, můžete je sbírat a ukládat do zip sáčků. Například se hodí pro sběr kaštanů, z nichž si některé děti rády zhotovují figurky zvířátek. Můžete do nich samozřejmě vkládat i cokoli jiného, například v létě maliny, ostružiny a borůvky, bukvice či žaludy, případně sbírat semena trav z horských luk a obohatit jimi vlastní zahradu.

dřevěné kolíčky na prádlo

Špinavé prádlo – zašpiněné prádlo nemusíte odkládat do igelitové https://zpravy.aktualne.cz/finance/nakupovani/igelitove-tasky-uz-nebudou-zdarma/r~1b4ea01424de11e7b9de0025900fea04/ tašky nebo do nějaké krabice s víkem, mnohem šikovnější jsou zipové pytle či sáčky. Uzavřete do nich použité oblečení, které vás pak již nebude obtěžovat svým zápachem. Před uzavřením do sáčku jej ovšem nechte vyvětrat a odpařit vodu a vlhkost, aby se uvnitř nevytvořila plíseň.