Na svět jsme přišli pro to, abychom si plnili své sny

Pojďte s námi projít kroky, které půjdeme bytový architekt praha https://bydesign.cz/ společně po cestě za vaším snem, a to tak, že přeměníme vaše dosud „jen“ sny na skutečný domov! Máte rádi svůj byt, ale chtěli byste mu vtisknout nálepku domova a stále se vám to nedaří?

krok za krokem

Především je důležité, kdo tam bydlí, jak se cítíte, čím si přejete být obklopeni a až po tomto vyjasnění se můžeme dát společně do práce. Respektive – my se dáme do práce, vy nám jen sdělíte své pocity a dojmy, jak si představujete své bydlení, jaké máte záliby (to abychom věděli, jak velký úložný prostor máme ponechat na vaše sportovní náčiní či kreslící potřeby atp.), KDO s vámi sdílí obytný prostor a jaké mají záliby i vaši rodinní příslušníci. Co je baví, ale i co nemají rádi, co si doslova nepřejí mít ve svém pokojíčku.

sen oblaka

Zveme vás na cestu za splněným snem …

  1. Připravíme pro vás profesionální 3 D VIZUALIZACI, ve které vám ukážeme váš obytný prostor z jiného úhlu pohledu tak, abyste si uměli představit reálné vybavení, které navrhneme. Stejně tak vyladíme k vaší dokonalé spokojenosti i materiál a barevné řešení. Je naším cílem, abyste především VY byli spokojeni s návrhem, protože to jste právě VY, kteří si plníte svá přání a touhy a v neposlední řadě budete v bytě bydlet. Proto byste se právě VY měli cítit ve svém obydlí JAKO DOMA.
  2. Vtiskneme PUNC domova vašim obytným prostorám. Realizaci zajistíme na základě našeho projektu a až – samozřejmě – po konzultaci s vámi a vaším odsouhlasením. Kompletně ručíme i za naše dodavatele, které máme po létech společné spolupráce prověřené.
  3. Poskytujeme klientům velmi pečlivý a osobní přístup.
  4. Jestliže si váš byt malujete jen v představách, oslovte nás a my přetvoříme vaše sny ve skutečnost. Proč? Protože: „Na svět jsme přišli pro to, abychom si plnili své sny.“