Nechte mysl odpočívat

Představte si ten klid a pohodu, když si sednete po dlouhém slunném pracovním dni k bazénu a vychutnáváte si deci prosecca či vychlazené pivo. V tu chvíli vám téměř nic nechybí. Atmosféra je jako u moře. Slyšíte maximální ptáčky, jak si mezi sebou něco štěbetají, řeku nedaleko vašeho domu a sousedovu sekačku. Věnujete mu jeden nevrlý výraz a už ji vypíná. Respektuje, že si potřebujete zaslouženě odpočinout.

swimming-pool-1737173_960_720

Kolem vás běhá váš pes a vaše dítě, kteří se rozhodnou, že využijí bazénu na zahradě a podvečerního koupání. Nic ani nenamítnete, hlavně ať je od nich klid. Poté co vylezou z vody vám vaše dítě oznámí, že tam plavou mouchy. Zprvu to ignorujete, pak ale vaše perfekcionistická mysl nemůže přestat na tuto informaci myslet a rozhodnete se, že s tím musíte něco udělat. Přijdete k bazénu blíž a zjistíte, že nejen hmyz plovoucí na povrchu bazénu vás nervově vydírá, ale také špína pomalu usazující se dole. Začnete podezírat vaše děti, jestli stihnou včas z vody doběhnout na záchod a vašeho psa, jestli se stihl vyválet v něčem voňavém, než skočil do bazénu.

dog-2871914_960_720

Nedá vám to spát a vaše mysl už není tak pohodově nalazena jako před chvílí. Říkáte si, že možná ta sousedova sekačka vlastně nebyla vůbec žádný problém.

Nemějte strach, že tato situace má složité řešení. Nemá. Vše za vás vyřeší vychytávka s názvem teleskopická tyč. Tato multifunkční chytrá věcička od firmy chlorito.cz je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky němuž vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Můžete na tyč připevnit kartáč, vysavač, síťku a jiné příslušenství a údržba bazénu se tak stane vašim koníčkem, nikoliv otravnou záležitostí, na kterou se netěšíte. Manipulace je opravdu snadná a praktická. Nemusíte se tedy i po dlouhém dni rozčilovat nad údržbou bazénu. Zní to fajn? Tak si zase zpátky sedněte ke své skleničce prosecca a rozjímejte nad kouzlem zapadajícího slunce.