Představte si ten klid a pohodu, když si sednete po dlouhém slunném pracovním dni k bazénu a vychutnáváte si deci prosecca či vychlazené pivo. V tu chvíli vám téměř nic nechybí. Atmosféra je jako u moře. Slyšíte maximální ptáčky, jak si mezi sebou něco štěbetají, řeku nedaleko vašeho domu a sousedovu sekačku. Věnujete mu jeden nevrlý výraz a už ji vypíná. Respektuje, že si potřebujete zaslouženě odpočinout.

swimming-pool-1737173_960_720

Kolem vás běhá váš pes a vaše dítě, kteří se rozhodnou, že využijí bazénu na zahradě a podvečerního koupání. Nic ani nenamítnete, hlavně ať je od nich klid. Poté co vylezou z vody vám vaše dítě oznámí, že tam plavou mouchy. Zprvu to ignorujete, pak ale vaše perfekcionistická mysl nemůže přestat na tuto informaci myslet a rozhodnete se, že s tím musíte něco udělat. Přijdete k bazénu blíž a zjistíte, že nejen hmyz plovoucí na povrchu bazénu vás nervově vydírá, ale také špína pomalu usazující se dole. Začnete podezírat vaše děti, jestli stihnou včas z vody doběhnout na záchod a vašeho psa, jestli se stihl vyválet v něčem voňavém, než skočil do bazénu.

dog-2871914_960_720

Nedá vám to spát a vaše mysl už není tak pohodově nalazena jako před chvílí. Říkáte https://cs.wiktionary.org/wiki/%25C5%2599%25C3%25ADkat si, že možná ta sousedova sekačka vlastně nebyla vůbec žádný problém.

Nemějte strach, že tato situace má složité řešení. Nemá. Vše za vás vyřeší vychytávka s názvem teleskopická tyč. Tato multifunkční chytrá věcička od firmy chlorito.cz je vyrobena z vysoce kvalitního hliníku, díky němuž vám vydrží opravdu dlouhou dobu. Můžete na tyč připevnit kartáč, vysavač, síťku a jiné příslušenství a údržba bazénu se tak stane vašim koníčkem, nikoliv otravnou záležitostí, na kterou se netěšíte. Manipulace je opravdu snadná a praktická. Nemusíte se tedy i po dlouhém dni rozčilovat nad údržbou bazénu. Zní to fajn? Tak si zase zpátky sedněte ke své skleničce prosecca a rozjímejte nad kouzlem zapadajícího slunce.