Radost dětem

Lámete si hlavu kvůli reklamním předmětům pro děti a stále vás nenapadá jaké nechat vytvořit? Zkuste se zamyslet co mají děti rádi, co je potěší a nadchne. Zkuste třeba i povzpomínat na své dětství, z čeho jste měli radost. Chcete vytvořit předměty pro holky a zvlášť pro kluky? Proč ne, ale tenhle úkol bude těžší, proč neudělat předmět takový, který bude určen oběma pohlavím? Jak klukům tak i holkám.

Pár typů, co by děti zaujalo.

Děti a jejich kreativita. Jistě jste si všimli, že děti moc rádi kreslí, stříhají, lepí, malují, spojují. Jsou tvořivé, tak proč je v tom nepodpořit. Za mě je to lepší, než jím dávat sladkosti, různé bonbónky a čokolády. Ano mají z toho je opravdu radost, ale tohle většina dětí dostává stále a jejich kreativního ducha to nějak nepodporuje. Takže za mě jsou favoritem pastelky a reklamní bloček, nebo voskovky, křídy, dále různé obrázky, které si můžou sami vymalovat. Malovat můžou různými barvami dle své fantazie a tak si odnesou i pěkný dáreček.

pastelky

Dále si můžete nechat vytvořit roztomilé plyšové hračky, s kterýma se děti můžou hrát, mazlit a nebo spát. Děti mají přece plyšáky rádi ne? Stejně jako na krabičky pastelek tak i přímo na plyšáky si můžete nechat natisknout své vlastní logo, nebo nějaký obrázek. Taky je možnost si vybrat batoh, který si děti můžou pomalovat a pak ho využívat dále což je pro vás taky skvělé. Děti budou mít další kreativní činnost.

plyšaci

Vymyslet něco pro děti není složité, stačí jen zapřemýšlet tak aby si děti vyhráli. K čemu jim třeba bude takový kus papírku nebo obrázek který je vymalovaný. Opravdu máte z čeho vybírat. Můžete jim i nechat udělat i reklamní doplňky jako jsou kšiltovky, jako ochranu před sluncem, nebo reklamní trička, samozřejmě s vaším logem. A klidně oblečení můžete rozdělit na holčičí a klučičí, klidně s obrázkem autíčka a nebo panenkou.